قوانین و مقررات آکادمی پروژه اتاق 101

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت آکادمی پروژه اتاق 101به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب سایت و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت آکادمی پروژه اتاق 101 از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های آکادمی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های آکادمی پروژه اتاق 101 منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های آکادمی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات آکادمی پروژه اتاق 101 اقدام کند.

همچنین از آنجا که آکادمی پروژه اتاق 101 یک وب‌سایت ارائه خدمات آموزشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به مشاهده و یا خرید بسته های آموزشی اقدام می‌کند.

در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات به دلایلی مانند اتمام موجودی بسته های آموزشی وجود دارد و آکادمی پروژه اتاق 101 مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات وب سایت آکادمی پروژه اتاق 101 استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید. این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وب سایت آکادمی پروژه اتاق 101 لینک مربوط به مشاهده و بارگزاری دوره های آموزشی خریداری شده را در اختیار شما قرار دهد.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

وب سایت نوین زعفران به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. وب سایت نوین زعفران متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت وب سایت نوین زعفران ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت نوین زعفران ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت نوین زعفران جزئی از اموال فروشگاه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت نوین زعفران است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت نوین زعفران محفوظ می‏‌دارد.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. وب سایت آکادمی پروژه اتاق 101 به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات وجود خواهد داشت.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در وب سایت آکادمی پروژه اتاق 101نهایتا ظرف 24 ساعت مورد بررسی قرار گرفته و پس از تایید در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. وب سایت آکادمی پروژه اتاق 101همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در وب سایت آکادمی پروژه اتاق 101به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای وب سایت آکادمی پروژه اتاق 101محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین نماید.

مشتریان گرامی می بایست در مورد کالای انتخابی مورد نظر نهایت تحقیق را به عمل آورده و تمامی جوانب سفارش خود را در نظر گرفته سپس در نهایت، سفارش را ثبت نمایند.

آکادمی پروژه اتاق 101 موظف است تمامی انتقاد ها و شکایت های مشتریان که از طریق ثبت شکایات ثبت میگردد بررسی نماید و نتیجه را به کاربر اعلام کند.

وب سایت آکادمی پروژه اتاق 101مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای وب سایت آکادمی پروژه اتاق 101 محفوظ است.

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید