درباره کارانو

 

با آکادمی آموزشی پروژه اتاق 101 بیشتر آشنا شویم

آکادمی آموزشی پروژه اتاق 101 نماینده رسمی کمپانی SandHurst یکی از بزرگترین شرکتهای ارائه دهنده خدمات مشاوره و آموزش و مربیگری موفقیت فردی و شغلی در آسیا و اقیانوسیه و مستقر در کشور سنگاپور می باشد.

مهمترین هدف پروژه اتاق 101، توانمندسازی جوانان خلاق، خوش فکر و ایده پرداز ایرانی و ارائه مشاوره راه اندازی کسب و کار و درآمدزایی به آنان می باشد که در این مسیر تا به امروز بیش از صد کسب و کار موفق و سودآور را روانه بازار داخلی و بین المللی نموده است.

آکادمی پروژه اتاق 101 پس از چندین سال فعالیت در کشور سنگاپور و همکاری با مؤسسات معتبر آموزشی و اساتید با تجربه در این کشور، از آذرماه 1393 و با هدف کمک به افرادی که با تمام وجود تصمیم به ایجاد تغییری بزرگ در زندگی خود دارند در ایران شروع به کار نمود و تمامی مشاورین این مجموعه هم قسم شده اند تا تمامی تجارب چندین ساله خود را در خدمت جوانان مستعد این مرز و بوم قرار دهند.


تفاوت عمده پروژه اتاق 101 با سایر مجموعه های آموزشی، کاربردی بودن مطالب و نحوه اجرای آموزشها با استفاده از تکنیک PBL می باشد که امروزه در اکثر کشورهای پیشرفته از آن استفاده می شود.

آموزش ها به چه صورت اجرا می شود؟

در آکادمی پروژه اتاق 101 هیچوقت از آموزش ها خسته نخواهید شد و انگیزه خود را از دست نخواهید داد. در طول دوره با هم بازی می کنیم، کتابخوانی خواهیم داشت، با کارآفرینان موفق آشنا می شویم، سفرهای علمی تفریحی خواهیم رفت و مشاورین ما بصورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما خواهند بود تا تک به تک برنامه های موفقیت و اهداف خود را تیک بزنید!

پروژه اتاق 101 مکانیست برای شکوفایی شما. اگر آماده شروع یک تغییر بزرگ در زندگی خود هستید، اگر عاشق و دلباخته موفقیت، کسب درآمد و داشتن یک زندگی ایده آل هستید، پروژه اتاق 101 آماده کمک به شماست. ما به شما نشان خواهیم داد و ثابت خواهیم کرد که چگونه در عرض تنها چند ماه به چنان شرایط مالی و زندگی دست یابید که دیگران در کل زندگی به آن خواهند رسید!

ما آمادگی کامل داریم تا با کادری مجرب و متخصص، به جوانان با انگیزه و مشتاق راه اندازی کسب و کار کمک نماییم تا کسب و کار شخصی خود را در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین سرمایه راه اندازی نمایند.

سایر خدمات آکادمی آموزشی پروژه اتاق 101

از دیگر مأموریت های آکادمی آموزشی پروژه اتاق 101، مشاوره به استارتاپ ها و کسب و کارهای کوچک و متوسط می باشد که شامل کلیه آموزش های مرتبط با پرسنل و مدیران در حوزه های فروش، بازاریابی، تکنیک های استخدام نیرو، رفع تعارضات پرسنل، فن بیان، زبان بدن، رفتار سازمانی، برندینگ و... می باشد. از سال 1393 تا به امروز، بیش از ده ها شرکت خصوصی و دولتی خدمات آموزش و مشاوره پروژه اتاق 101 را تجربه کرده اند که رضایت 96 درصدی مخاطبین، گواه بر ارائه خدمات متناسب با نوع فعالیت و نیاز شرکت ها و سازمانها می باشد. یکی دیگر از افتخارات آکادمی آموزشی پروژه اتاق 101، آموزش بیش از سه هزار پرسنل فروش تا به امروز بوده است.

سایر مطالب:

چگونه در باشگاه موفقیت ایران ثبت نام کنم؟

برای راه اندازی کسب و کارم نیاز به مشاوره شخصی دارم

برای کسب و کارم نیاز به یک وبسایت قوی دارم

چگونه در پروژه اتاق 101 ثبت نام کنم؟

با بنیانگذار پروژه اتاق 101 بیشتر آشنا شویم

صاحب امتیاز فروشگاه : رضا اصغریان

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید